קטגוריות מוצרים

מקלחונים

מוצרים כגון מקלחון חזית, מקלחון פינתי, דלתות על ציר, מקלחון הרמוניקה / מקלחון מתקפל ומקלחון הזזה. אנו עובדים עם החברות המובילות והוותיקות בישראל לייצור וייבוא מקלחונים: חמת, תכלת, סניטק, פורום, מטרני, בריליין ועוד. מבחר המוצרים והעיצובים גדול ומגוון. כלל המקלחונים מגיעים עם אחריות ארוכה (עד שבע שנות אחריות). לפני הרכישה יש לשים לב שיש מספיק מקום גם מבחינת שימוש וגם מבחינת מקום להתקנה. המקלחונים למיניהם מורכבים מפרופילים של אלומיניום וזכוכית מחוסמת וניתן להתקינם על אגנית או בתהליך הכנת שיפועים ברצפה. הזכוכית המחוסמת קיימת במגוון טקסטורות דקורטיביות – צרובה, בהתזת חול, חלבית, גרניט מוטבעת ועוד. ברצפה ניתן למקם חור לניקוז עגול או מרובע או תעלת ניקוז עשויה נירוסטה דקורטיבית או נסתרת בגדלים שונים. קיימים מקלחונים סטנדרט וגם סוגים אחרים -

מקלחון בהתאמה אישית 

ניתן לקבוע מידות מקלחון שונות מהסטנדרט, ברוחב או בגובה. ניתן לבצע חיתוכים בזכוכית לפי הצורך והזמנת טקסטורות על המקלחון. מקלחון בהתאמה אישית מגיע במבחר של 8 צבעי פרזול: ניקל מבריק, ניקל מוברש, שחור מט, שחור מבריק, לבן, ברונזה, זהב מט וזהב מבריק. ציפוי וגימור איכותי. 

מקלחון שחור ומקלחונים פרזול שחור

קיימות סדרות מיוחדות של מקלחון שחור מכל העיצובים: מקלחון חזית שחור, מקלחון פינתי שחור, מקלחון מתקפל אקורדיון שחור, הזזה ועוד. בעלי אטימה מירבית ואחריות ארוכה.

אמבטיון

אמבטיון הוא מקלחון המותקן על דפנות האמבטיה.

אגנית

במקרים מסוימים המקלחון מותקן על אגנית. האגניות קיימות במבחר דגמים וגדלים שונים. יש מהן שטוחות מאד שגובהן כמעט מתיישר עם מפלס הרצפה ואחרות בעלות פנל רחב יותר. הן עשויות מחרס, מחומרים אקריליים, מפח ומגרניט בגווני בטון. לשטחן הפנימי של האגניות מרקם למניעת החלקה והן בעלות מבנה משופע המונע בריחת מים. האגניות קיימות גם עם משטחים לניקוז נסתר.

תעלות ניקוז ופסי ניקוז

תעלת ניקוז פס ניקוז עשויות נירוסטה אל חלד איכותית. התעלות קיימות במידות מלבניות של בד"כ 40, 50, 60, 70, 80, 90 ו100 ס"מ, או במידות מרובעות, לרוב של 15 או 20 ס"מ. התעלות מגיעות בגימור ניקל מבריק, ניקל מוברש, שחור, ברונזה ולבן. בעזרת תעלות אלה זרימת המים בשיפועי המקלחון מהירה ויעילה יותר לטובת שמירה על ניקיון חדר האמבטיה כולו.
Call Now Button